See other templatesSee other templates

Penktadienis yra paskutinė Vyriausybės kanclerės Mildos Dargužaitės darbo diena. Nutarusi tęsti karjerą kitose srityse, ji pasitraukė iš užimamų pareigų. Vyriausybės kanceliarijai M. Dargužaitė vadovavo nuo praėjusių metų gruodžio. „Tai sunkus sprendimas, tačiau po ilgų svarstymų nusprendžiau karjerą tęsti kitoje srityje ir apie tai informavau premjerą. Džiaugiuosi, jog jis suprato mano pasirinkimą. Esu labai dėkinga premjerui už suteiktą galimybę ir pasitikėjimą vykdant svarbius pokyčius valstybiniame sektoriuje. Taip pat noriu padėkoti Vyriausybės kanceliarijos, ministerijų, kitų valstybės įstaigų darbuotojams už aktyvų bei produktyvų darbą kartu, už pasiektus rezultatus. Palieku pareigas būdama tikra, jog inicijuoti pokyčiai bus tęsiami, reformos – įgyvendintos, o visuomenei ir valstybei svarbūs tikslai – pasiekti“, – išplatintame pranešime sako M. Dargužaitė.

Išlydėdamas kanclerę premjeras tryško nepamatuotu optimizmu: "Suprasdamas M. Dargužaitės sprendimą bei linkėdamas jai sėkmės tolimesnėje profesinėje veikloje viliuosi, kad ateityje ji grįš į valstybinį sektorių, kur jai durys lieka atviros“, – teigė S. Skvernelis.

Primename, kad valdantieji prarado daugumą Seime ir su 68 atstovais de facto yra mažumos vyriausybė nuo griūties palaikoma negarantuotais opozicijos balsais.

Nuomonių skiltis

Go to top
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com
DMC Firewall is a Joomla Security extension!