See other templatesSee other templates

Prieš 5 metus turėjome paskutinę įsimintiną Muitinės darbuotojų profesinės sąjungos kelionę į Slovakiją, vėliau prasidėjusi krizė valstybėje pristabdė įdomų ir turiningą MDPS narių kultūrinį gyvenimą. Gera prisiminti, kad į Sankt Peterburgą per du kartus keliautojams prisireikė rezervuoti net po 1,5 vagono.

Dabar į muitinę atėjo dirbti daug gražaus, išsilavinusio, motyvuoto, perspektyvaus, aukštų moralinių nuostatų jaunimo. Laikas pažinti vieniems kitus, pasidalinti iniciatyvos teise ne tik darbe, bet ir visuomeninėje veikloje. MDPS vardu kviečiame visus į pirmąją kelionę po ilgokai užtrukusios pertraukos.

TALINAS
2014m. vasario 22-23 dienomis.

1 diena. Anksti ryte (apie 4 val.) išvyksime iš Lietuvos. Atvykus pažintis su Talino senamiesčiu: istorine praeitimi garsėjanti Tompea pilis, kurioje šiandien įsikūręs Estijos parlamentas, didinga Domo Katedra, miesto rotušė, Olevistės ir Nigulistės bažnyčios, "Trumpoji koja", "Bandelių skersgatvis", Juodgalvių gildijos pastatas, miesto teatras, senieji pirklių namai ir kitos senamiesčio įdomybės. Esant galimybei, pageidaujantys nusileis į Talino bastionų- požeminių tunelių muziejų*: keliausite praeitimi, sužinosite kas gyveno ir kam jie buvo skirti, kaip miestas atrodė po karo bei atsidursite ateityje- pamatysite Talino miesto viziją 2212 metais. Laisvas laikas. Nakvynė viešbutyje Taline. Iš Talino centro išvyksime apie 20 val. (≈ nuo 18 val laisvas laikas mieste). Viešbutyje visi bus apgyvendinti po 2-3 kambaryje. Viešbutyje yra sauna, kur už papildomą mokestį bus galimybė aktyviai pailsėti po turiningos ir varginančios dienos.

2 diena. Pusryčiai. Ekskursija Talino priemesčiuose: Dainų slėnis, Piritos buriavimo centras, didingi Šv. Brigitos vienuolyno griuvėsiai*, tarptautinis jūrų uostas; trumpam stabtelsite prie Kadriorgo rūmų– Petro I vasaros rezidencijos. Vėliau lankysitės naujausiame Talino muziejuje- *Jūrų muziejuje. Pagrindinis muziejaus eksponatas ir visos ekspozicijos ašis- povandeninis laivas „Lembit", pastatytas Anglijoje 1935 m. Tai seniausias pasaulyje povandeninis laivas. Kitas įdomus eksponatas- įrengtas baseinas, jame plaukioja laivelių modeliai, kuriuos lankytojai valdo ir gali žaisti jūrų mūšį. Dar viena atrakcija- virtuali kelionė geltonuoju povandeniniu laivu, kurios metu girdėti vandens gurgėjimas, dreba sėdynės, kai laivas leidžiasi jūros dugną. Įdomi ir karo jūreivių uniformų ekspozicija. Lankytojai gali jomis pasipuošti ir nusifotografuoti. Po pietų išvykstame iš Talino. Vėlai vakare grįžimas į Lietuvą.

Į kelionės kainą įskaičiuota:

  • 2 dienų kelionė patogiu autobusu į Taliną;
  • 1 nakvynė viešbutyje su pusryčiais;
  • Kelionės vadovo – fantastiško gido paslaugos (99,99% kelionės sėkmės);
  • Ekskursinė programa Talino mieste.

Papildomai mokamiems objektams (*) reikėtų apie 20 eurų.

  • Bilietas į Bastionų muziejų– 6 eurai.
  • Bilietas į Jūrų muziejų (be gido)– 14 eurų.


Kaina 1 žmogui – 279Lt (kaina MDPS nariui ir jo šeimos nepilnamečiams vaikams - 150Lt)

Iki vasario 1 d. būtina registruotis, o iki vasario 7 d, susimokėti. Visais klausimais kreiptis į Virginiją tel.: 865603013

Go to top
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com