See other templatesSee other templates

Laisvalaikis

Šeimyniniam poilsiui viename iš ramiausių ir tyliausių Latvijos pajūrio kurortų Ventspilyje išnuomojami vieno, dviejų ir trijų kambarių butai. Ventspilis nemažas miestas, tačiau nuomojami butai yra netoli jūros Gaismas (butai po 2 ir 3 kambarius su uždaru sodu) ir Berzu (1 kambario) gatvėse. Taip pat vos kelios minutės kelio iki miesto centro. Prie gyvenamojo namo rasite automobilių stovėjimo aikštelę, todėl nebus jokių problemų norint parkuoti savo transporto priemonę.

Kiekviename bute yra atskiros virtuvės, kur galėsite patys pasiruošti pusryčius, pietus ar vakarienę. Virtuvės yra su visa reikalinga įranga tokia, kaip viryklė, šaldytuvas, indai, puodai, ir kiti reikalingiausi daiktai maisto gaminimui.

Nuomojamuose butuose Jums nieko netruks. Jie pilnai apstatyti reikalingiausiais baldais, kurių gali prireikti kasdien. Butai moderniai įrengti, su virtuvėmis, svetainėmis, vonios kambariais. Visi butai aprūpinti patalyne. Atsivežti reikia tik savo rankšluosčius ir patalynės užvalkalus. Kiekviename bute yra WiFi internetas, tad Jūs galėsite jaustis, kaip namuose. Gyvenamoji patalpa tiks tiek darbui, tiek pramogoms, bei suteiks daugiau privatumo ir komforto.

Siūlomi trumpalaikės nuomos apartamentai yra kur kas pigesni nei viešbučio kambariai. O butą nuomai visai šeimei galėsite rinktis pagal savo poreikius ir finansines galimybes.

Pasiteirauti dėl sąlygų ar rezervavimo maloniai prašome kreiptis telefonu: +37060331617


Gaismas iela 2A-1

Piešinys Nr.1

Piešinys Nr.2

Piešinys Nr.3  

Piešinys Nr.4  

Piešinys Nr.5  

Piešinys Nr.1

Piešinys Nr.2

Piešinys Nr.3  

Piešinys Nr.4  

Piešinys Nr.5  

Mieli Kolegos,

jau ir vėl artėja šventės. Metai veja metus... Muitinės darbuotojų profesinės sąjungos organizuojamas Senųjų metų palydėtuvių balius vėl džiugins mėgstančius kartu pasilinksminti, pašokti, pasidžiaugti vieni kitais.

Jūsų lauks skanus maistas, puiki muzika ir linksmybės.
Aprangos kodas– „IT“.
Geriausiai pasipuošusių laukia puikūs prizai.

Šiemet balius vyks Verkių rūmuose, restorane „Verkių dvaras“ (Žaliųjų ežerų g. 49) gruodžio 27 d., pradžia - 18 val.

Registracijos mokestis - 80 eurų,
profesinės sąjungos nariui - 20 eurų, o jo šeimos nariui – 30 eurų.

Šventės dalyvių sąrašus su mokesčiu prašome pristatyti į VTM 145 kab.
Gintarui Dudėnui iki 2016 m. gruodžio 20 d.

Informacija visais su švente susijusiais klausimais
teikiama tel.: 865603013 Virginija.

Pavyzdingiems, nevėluojantiems bus pasiūlyta trumpa ekskursija po Verkių rūmus.

Neliks duonos su druska – liks Tėvynė.“ (Justinas Marcinkevičius)

Moralinė jėga stipresnė už ginklus, stipresnė už bet kokią priespaudą. Prieš šimtą metų, po 123 metų trukusios svetimųjų priespaudos, Lietuvos taryba paskelbė atkurianti nepriklausomą Lietuvos valstybę, nes moralinė jėga stipresnė už ginklus, stipresnė už bet kokią priespaudą. Vilniui, Lietuvai ir pasauliui buvo pasiųsta žinia, kad lietuvių tauta, išgyvenusi priespaudą ir aneksiją, sukilimus ir karus, yra gyva ir savo galiomis yra pasirengusi kurti ateitį ir kurti valstybę.

Minėdami šimtąsias atkurtos Lietuvos valstybės metines, lenkiame galvas visiems, mūsų širdyse uždegusiems laisvės spindulį. Laikas parodė, kad maža mūsų tauta gali nuveikti didelius darbus. Turime daugybę gabių ir darbščių pareigūnų. Lietuvos muitinės pareigūnai, kaip ir visi respublikos žmonės, įprasmindami Vasario 16-osios Akto tąsą, turi galimybę bei pareigą toliau siekti pažangos ir gerovės. Tik nebijokime klysti ir nebijokime idėjų, kurios iš pirmo žvilgsnio atrodo neįgyvendinamos. Prisimindami himno žodžius, iš praeities semkimės stiprybės ir mokykimės tikėjimo - tikėjimo savimi, savo darbu ir tuo, kas kuria ir tvirtina mus, mūsų valstybę ir gerovę, nes tai veda mus į viltingesnę ateitį.

Mieli kolegos,
sveikiname Jus visus Lietuvos Valstybės atkūrimo dienos proga. Linkime, kad Jūsų darbus nuolat lydėtų išmintis ir vienybė.

Muitinės darbuotojų profesinė sąjungos pirmininkė ir valdyba

Įsibėgėjant atostogų sezonui vis aktualesne tampa kelionių tema. Prieš išvykdami į kitas Europos Sąjungos (ES) šalis, Norvegiją, Islandiją, Lichtenšteiną ar Šveicariją, nepamirškite pasirūpinti Europos sveikatos draudimo kortele (ESDK). Nelaimingo atsitikimo atveju ji padės sutaupyti nuo kelių iki kelių šimtų eurų.

Bet būtinajai medicinos pagalbai suteikti jos su savimi turėti neprivaloma. „Pagalba žmogui suteikiama bet kuriuo atveju, tačiau paslaugų apmokėjimas gali skirtis. Neturint kortelės, žmogus už gydymą turi susimokėti, o sąskaitą pateikus savo teritorinei ligonių kasai (TLK) įmokos suma grąžinama“, – aiškina Vilniaus TLK.

Jei ir nesate pasidaręs kortelės, o užsienyje prireikė pagalbos, TLK visada galima prašyti išduoti sertifikatą, laikinai pakeičiantį ESDK. Dokumentas bus išsiųstas medicinos paslaugas teikiančios šalies kompetentingai įstaigai. Tokiu atveju irgi turėsite susimokėti gydymo įstaigai, o sąskaita už medicinos paslaugas bus pateikta apmokėti Lietuvos Valstybinei ligonių kasai, kuri jums išmokės kompensaciją.

Vis tik turėti kortelę geriau – tuomet gydymo suma yra kompensuojama iš karto, pačiam mokėti už būtinosios medicinos pagalbos paslaugas nereikia.

Studentas Mindaugas, viešėdamas pas draugą Nyderlanduose, netyčia stiklu giliai įsipjovė pirštą.„Artimiausioje ligoninėje mane apžiūrėjo, padarė vieną siūlę ir suleido skiepus. Gydymo sąskaitos suma siekė 120 eurus, tačiau man mokėti nereikėjo. Dėl kortelės visa tai iš karto buvo kompensuota.”

Tiesa, vakciną už 30 eurų jis nusipirko pats, bet šią sumą Lietuvoje jam kompensuos TLK.

Kūčių vakaras jau nuo seniausių laikų apipintas stebuklais, o juk stebuklų niekada nebus per daug! Kviečiame prisiminti seniausius Kūčių burtus, papročius, spėjimus. Susėdę kartu su šeima prie stalo pasimėgaukite ne tik gardžiais patiekalais, bet ir buvimu kartu belaukiant stebuklo.

Štai nesudėtingi, tačiau įdomūs Kūčių vakaro burtai. Išmėginkite!

  • - Eidami miegoti ant 10 lapelių užrašykite po vieną norą. Tris lapelius palikite tuščius. Visus lapelius sumaišykite ir padėkite po pagalve. Kalėdų rytą tik pabudusi nežiūrėdama ištraukite tris. Tie trys (ar mažiau, jei pasitaikė tuščias) norai turi išsipildyti iki kitų Kalėdų.
  • - Kūčių vakarą, prieš eidama miegoti, prie lovos pasidėkite šukas, rankšluostį, muilą ir iš pagaliukų (pvz., degtukų) sudėliokite šulinį. Naktį turėtumėte susapnuoti, kas jūsų laukia kitais metais.
  • - Spėjimas pagal kalendorių. Tai smagus ir lengvas būrimo būdas. Reikės ateinančių metų kalendoriaus ir geros kompanijos. Jums tereikia sugalvoti šešis klausimus, kurie perteiktų jūsų norus ir troškimus. Pavyzdžiui, „kada sutiksiu savo mylimąjį“, „kada geriausia įsigyti naują pirkinį“ ir t. t. Tegu kas nors verčia kalendoriaus lapelius, o jums reikia norimu metu pasakyti „stop“. Kiekviena data – atsakymas į užduotus jūsų klausimus.
  • - Kūčių vakarą po staltiese paklokite pluoštą šieno. Pavalgęs kiekvienas šeimos narys traukia po vieną šiaudą. Kuo jis ilgesnis ir storesnis, tuo geresnis ir ilgesnis bus gyvenimas.
  • - Vienas seniausių iki šių dienų išlikusių ateities spėjimo būdų – vaško liejimas. Šis būrimas gana panašus į burtus su kavos tirščiais. Prieš keletą amžių kavos Lietuvoje nebuvo nė kvapo, o burtams lietuvaitės naudojo karštą vašką. Atlaužkite vaško gabalėlį, įdėkite į šaukštą. Laikydama šaukštą virš žvakės liepsnos, išlydykite vašką ir šliūkštelėkite į dubenį šalto vandens. Vandenyje sustingusi figūrėlė atskleis, kas jūsų laukia. Karštas vaškas vandenyje gali įgauti pačių įvairiausių formų. Visų jų apibūdinti neįmanoma, todėl pateikiame tik dažniausiai pasitaikančių figūrų reikšmes.

Go to top
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com