See other templatesSee other templates

Teikiame optikos "Fielmann" pasiūlymus gautus per profesinę sąjungą: "mielas "Draugiško partnerio" programos dalyvi, nuoširdžiai dėkojame, kad esate šios programos dalimi ir viliamės, kad Jūsų įmonės darbuotojai bei jų šeimos nariai mielai naudojasi jos teikiamais išskirtiniais pasiūlymais.

Kadangi mūsų bendradarbiavimo susitarimas nustojo galioti, jis automatiškai bus pratęstas iki 2022-12-31, kad tie Jūsų įmonės darbuotojai bei jų šeimos nariai, kurie nespėjo iki šiol juo pasinaudoti, tą galės padaryti iki jo pratęsimo pabaigos.

Pasinaudoję "Draugiško partnerio" programos pasiūlymo sąlygomis, darbuotojai automatiškai taps Fielmann "Lojalumo programos" dalyviais tuo atveju, jei pasirašys sutikimą gauti pasiūlymus iš Fielmann el. paštu.

SVARBU! Atvykus į optikos saloną, darbuotojas ar jo šeimos narys privalo pateikti telefone ar atspausdintą Jūsų įmonei skirto "Draugiško partnerio" programos pasiūlymą su jame esančiu unikaliu kodu. Tik tokiu atveju bus pritaikytos jame esančios išskirtinės sąlygos. Todėl prašome šia informacija pasidalinti su visais savo įmonės darbuotojais, antraip jie negalės pasinaudoti programos teikiamais privalumais.

Fielmann optikas rasite penkiuose didžiuosiuose Lietuvos miestuose: Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Panevėžyje ir Šiauliuose. Daugiau informacijos: https://www.fielmann.lt/kontaktai


Jei turite papildomų klausimų, lauksime Jūsų žinutės el. paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. Nuoširdžiausi linkėjimai,
FIELMANN komanda
UAB "Baltoptik"
Mob. tel.+370 616 57907
Akiniai: Fielmann. "Klientas esi Tu!"

Go to top
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com