See other templatesSee other templates

Dar viena praėjusios savaitės kiaulystė iš Muitinės departamento. Vilniaus teritorinės muitinės Skatinimų ir apdovanojimų komisijos nariai gavo minėtos komisijos pirmininkės laišką. Šiame laiške pranešama, kad Muitinės departamentas apdovanojimų procedūrai nustato tokias sąlygas dėl kurių tampa neįmanoma komisijos veikla ir skatinimų teikimas pavyzdingai atliekantiems pareigas Vilniaus teritorinės muitinės pareigūnams.

Nejaugi ir vėl, tradiciškai, liko apdovanoti tik Muitinės departamento darbo... spartuoliai?...

Cituojame gautą laišką:

Laba diena.
Informuoju, kad planuotas VTM darbuotojų skatinimo ir apdovanojimo komisijos (toliau – Komisija) posėdis 2019 m. spalio 7 d. (pirmadienis) 10.00 val. nevyks, nes nėra poreikio.
Šiandien ryte MD Personalo skyrius išreiškė savo pageidavimą, kad pareigūnų apdovanojimų teikimai jiems būtų pateikti dar šiandien, kas yra neįmanoma, nes, pirma, jie dar neparengti, nes tik vakar iš MD buvo gauta informacija apie galimus apdovanojimus ir po to VTM padaliniams buvo duotas nurodymas pateikti kandidatūras, antra, jie turi būti apsvarstyti Komisijoje ir t.t.
Neliko prasmės organizuoti posėdį. Taigi, kaip jau tapo įprasta, liekame be nieko...

Taip pat jūsų žiniai pateikiu informaciją (sąrašą) apie pateiktas kandidatūras (žiūr. prisegtą) ir atkreipiu dėmesį, kad visos trys kandidatūros, siūlytos apdovanoti atminimo medaliu „Lietuvos muitinės veteranas“ neatitinka VRM ministro 2019-01-15 įsakymu Nr.1V-55 patvirtinto aprašo 39 punkto reikalavimo – apdovanojimų nuoseklumo (pradėti nuo žemiausio laipsnio iki aukščiausio).

Pagarbiai
Eugenija Šilanskienė
Vilniaus teritorinės muitinės
direktoriaus pavaduotoja
Naujoji Riovonių g.3, Vilnius
tel. (8 5) 235 6203,
el. p. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

MDPS informacija

Nuomonių skiltis

Go to top
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com
DMC Firewall is a Joomla Security extension!