See other templatesSee other templates

1. Čia nuorodos su sektoriais, kurie yra priskirti jūsų profesinei sąjungai. Jeigu jūsų pavadinimo nėra, tiesiog matyt, įsitraukėte vėliau, nespėjom atnaujinti, tai įsirašykite patys ir pasirinktą sektorių. Sektoriai paskirstyti maksimaliai tolygiai, kad grandinė būtų sklandi.
Žmonės į grandinę jungsis laisvai pasirinktoje vietoje, savanoriai koordinuos irgi pasiskirstymą, reikės ir jūsų pagalbos priimant ir įtraukiant juos.

NUORODOS
Sektorių išdėstymas.
Žemėlapis.

Pakartoju sektorius, kad būtų aišku, nors jie yra ir žemėlapyje:

A sektorius: Seimas-Lukiškių aikštė

B sektorius: Lukiškių aikštė – Kudirkos aikštė C sektorius: Kudirkos aikštė – Katedros aikštė

D sektorius – Katedros aikštė –Šventaragio gatvė

E sektorius – Šventaragio gatvė – Volano gatvė (ŠMM)

2. Labai svarbu visiems akcentuoti, kad protesto akcija taiki, pareigūnų prašymas visiems stebėti aplinką, nes neatmeskime galimybės, kad akcija norės pasinaudoti ir provokatoriai. Pareigūnai prašo pastebėjus tokius veiksmus juos informuoti.

3. Laikas (jis turi būti koordinuojamas, todėl labai svarbu, kad atkreiptumėte dėmesį):

13:45-14:00 susirinkimas nurodytose vietose (tik pėsčiųjų vietose, policija akcentuoja, kad eismas gatvėse nebus uždaromas iki renginio pradžios)

14:15 Gyvosios grandinės suformavimas, policija tuo metu uždaro eismą, todėl galima nenutrūkstama grandinė nuo Seimo iki ŠMM. Profesinių sąjungų koordinatoriai su savanoriais irgi prašysime atidžiai sekti laiką, kad būtų sklandu.

14:17 Giedamas himnas.

14:20 Sektoriai A ir E patraukia nuo Seimo ir ŠMM link Vyriausybės, kiti sektoriai prisijungia prie jų, kai jie ateina, kad būtų didėjančios masės efektas. Vadinasi, tiesiog po grandinės reikės kelias minutes palaukti su plakatais ir transparantais, kol A sektorius pasivys B sektorių, o E sektorius D sektorių.

14:50-15:00 Mitingo pradžia Kudirkos aikštėje prie Vyriausybės, reikalavimų palikimas prie Vyriausybės.

4. Varpeliai
Daug kas išsakė gerą idėją atsinešti varpelius ir prisimenant "Paskutinį skambutį" skambinti.

5. Vaizdinė medžiaga
Kuo daugiau, tuo geriau, ypač akcentuojant iš kur esat, kam priklausot ir kad palaikot mokytojus

6. Transportas
Jeigu organizuojatės transportą iš regionų, manote, kad bus vietų ir esate nieko prieš pavežėti žmones, duokite žinią, paskelbsime įvykių puslapyje, nes daug kas ieško, kaip nuvažiuoti,.

7. Mitingas
Politikų ant scenos nebus. Kalbės švietimiečiai, mokytojai, tėvai, vaikai, mokyklos direktoriai ir profesinių sąjungų atstovai. Viskas, daugiau nieko nebus. Konkrečius kalbėtojus derinamės su Andriumi Navicku ir konfederacija. Mitingas neturi trukti ilgiau nei valandą laiko.

Jeigu turite dar klausimų ar pastebėjimų, rašykit, skambinkit.

Pagarbiai
Andrius Tapinas
TV prodiuseris

"Laisvės TV" - www.youtube.com/laisvestv
"Vilko valanda", "Maro diena" - fantastiniai romanai
Paskaitos ir mokymai - www.tapinas.lt/mokymai

www.facebook.com/andrius.tapinas

Go to top
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com