See other templatesSee other templates

Der Bundesvorsitzende der DPolG Bundespolizeigewerkschaft Ernst G. WalterVokietijos policijos profesinės sąjungos (DPolG) vadovas Ernst'as G. Walter'is patvirtino eilinių Kelno policijos pareigūnų žodžius laikraščiui "Welt am Sonntag" apie tai, kad Kelno policijos vadovai dezinformuoja visuomenę. Policijos vadai pareiškė esą nėra žinoma kas vykdė nusikaltimus Naujųjų metų naktį prie geležinkelio stoties. Laikraščiui "Welt am Sonntag" tą naktį budėję policijos pareigūnai papasakojo, kad jie sulaikė ir apklausė apie šimtą įtariamų asmenų. Tik nedaugelis iš apklaustųjų buvo atvykėliai iš Šiaurės Afrikos. Dauguma buvo arabai, turėję sirų pabėgėlių dokumentus.

Sausio 7 dieną ADR televizijos kanalui profsąjungos vadovas Ernst'as G. Walter'is pasakė, kad moteris Kelne puldinėjo vadinamieji "pabėgėliai". Daugiausia jauni vyrai iš arabų šalių.

"Dauguma chuliganų ir prievartautojų buvo neseniai į šalį atvykę prieglobsčio prašytojai" - pasakė policijos pareigūnas laikraščio "Welt am Sonntag" korespondentui. Pokalbio metu policijos pareigūnai taip pat paneigė valdžios skleidžiamus pramanus apie tai, kad seksualinis priekabiavimas buvo tik priedanga vagystėms. "Iš tiesų viskas buvo atvirkščiai, - tvirtino policininkai, - nusikaltėliams labiau rūpėjo seksualiniai pasilinksminimai".

Pagal "DW", "Die Welt" ir "Welt am Sonntag" informaciją

Go to top
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com