See other templatesSee other templates

Ne visada likimas lietuvių tautai buvo gailestingas ir palankus. Lietuva nuėjo ilgą istorinį kelią, kuriame mūsų valstybei ne kartą buvo kilusi mirtina grėsmė, o tauta pasmerkta išnykti, išsižadėti tėvų ir protėvių vertybių, gimtosios kalbos, savo kultūros, savo tikėjimo. Tačiau visais laikais žmonės savyje atrasdavo dvasinių jėgų atsitiesti. Atsirasdavo viltis, neleidžianti palūžti dvasiai, ir atsirasdavo dvasinio bei fizinio tautos bendrumo jausmas, paverčiantis tą viltį tikrove. Vasario 16-oji ir Nepriklausomybės Aktą pasirašiusiųjų pavardės 1918-aisiais pasauliui dar kartą liudijo gyvą Lietuvą. Laisvą, drąsią, kūrybingą, savarankišką, subrendusią oriam ir garbingam tautos ir valstybės gyvenimui.

Neblėstanti Vasario 16-osios dvasia yra ir liks mūsų valstybės kūrimo, Laisvės ir Nepriklausomybės švente. Tai vilties ir stiprybės šaltinis, nepalaužęs lietuvių dvasios, suteikęs jėgų lietuviams emigracijoje ilgus metus saugoti ir puoselėti lietuvybę. Tai simbolis suteikęs jėgų kovai už Lietuvos nepriklausomybę, palaikęs mūsų visų tikėjimą ir viltį vėl būti nepriklausomiems ir laisviems. Tai tarsi kelrodė žvaigždė, vedusi mus visus į vieną tikslą - nepriklausomą ir laisvą Lietuvą - 1990 metų Kovo 11-ąją. Ši diena jau beveik šimtą metų yra tautą telkianti ir drąsinanti jėga – tegu ji išlieka tokia ir ateityje: padedanti įveikti rūpesčius, stiprinanti kiekvieną iš mūsų, kurianti mus kaip žmones ir kaip tautą.

Minėdami dar vienas atkurtos Lietuvos valstybės metines, nulenkime galvas visiems, mūsų širdyse uždegusiems laisvės spindulį. Prisimindami himno žodžius, iš praeities puslapių semkimės stiprybės ir mokykimės tikėjimo, kokį turėjo signatarai – tikėjimo savimi, savo darbu ir tuo, kas kuria ir tvirtina mus, mūsų valstybę ir gerovę.  Savo mintimis, siekiais ir darbais pratęskime pradėtus darbus, kurkime stiprią ir įtakingą savo Tėvynę, iš tiesų nepriklausomą Lietuvą. Nenuleiskime rankų net tada, kuomet labai sunku ar atrodo neįmanoma.

Gerbiami kolegos,  
sveikiname Jus visus Lietuvos Valstybės atkūrimo dienos proga. Linkime, kad būtume orių piliečių ori valstybė, o mūsų darbus nuolat lydėtų išmintis ir vienybė. Kad kiekvienas iš mūsų galėtume nuoširdžiai ištarti: Vasario 16-oji – tai mano šventė. Laimės, sėkmės, sveikatos ir geros nuotaikos!

Muitinės darbuotojų profesinės sąjungos pirmininkė ir valdyba

Go to top
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com