See other templatesSee other templates

ImageMuitinės departamentas prie Finansų ministerijos nuo spalio 1 d. pranešė apie penkių sutarčių sudarymą. Trijų sutarčių sumos skaičiuojamos milijonais.

Daugiausiai pinigų Muitinės departamentas skiria kompensuoti nuostolius dėl bankrutavusios UAB "ERP" vykdytų projektų . Už mokesčių apskaitos ir kontrolės informacinės sistemos plėtros paslaugas bendrovei „Alna Business Solutions“ muitinė atseikės beveik 2,35 mln. Lt. Konkursą „IT paslaugų centro ir IT infrastruktūros valdymo programinės įrangos, sukurtos HP Open View produktų pagrindu, licencijų paketo ir techninio aptarnavimo paslaugos“ laimėjusi kompanija „EIT Sprendimai“ (buv. UAB "ELSIS IT") iš Muitinės departamento gaus 1,9 mln. Lt. Programinės įrangos „EMC Documentum“ priemonių licencijų paketą ir techninio aptarnavimo paslaugas Muitinės departamentui teiks bendrovė „InnoForce“, sutarties vertė – 1,86 mln. Lt.

UAB "Alna Business Solutions" yra pasirašę partnerystės sutartį su verslui skirtos programinės įrangos grupe SAP, iki šiol bendradarbiavusia su nemokia UAB "ERP". "Sumažinsime bet kokius sutrikimus, kuriuos galėjo sukelti mūsų buvusios partnerės "ERP" bankrotas", - teigė Carlas Langhornas, "SAP Baltic" vykdomasis direktorius. "ERP" yra įdiegusi sistemas tokiems klientams kaip Finansų ministerija, Muitinės departamentas, „Sodra”, Valstybinė ligonių kasa, Lietuvos paštas.

Bankrutavusios UAB "ERP" akcininkai Ona Rukaitė ir German Rudek šiuo metu vadovauja UAB "InnoForce".

Muitinės departamentas taip pat sutarė pirkti vaizdinės ir garsinės informacijos fiksavimo bei mobiliosios transporto priemonių numerių atpažinimo sistemos įrangą už 826 tūkst. Lt, o taip pat – naujas bagažo rentgeno kontrolės sistemas už 681 tūkst. Lt.

Pagal delfi.lt, respublika.lt ir vz.lt informaciją
Go to top
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com