See other templatesSee other templates

Tikėjimas
Tikėjimas
   Jau 2010 metų pabaigoje du "šventinius" mėnesius muitinės pareigūnai buvo priversti išgyventi be sąžiningai uždirbto darbo užmokesčio. Algas valdžia sumokėjo tik 2011 metų sausį. Šių metų pabaigos darbo užmokesčio situacija dar blogesnė. Lapkričio pradžioje žadama išmokėti darbo užmokestį už 2011 metų spalį (tikėtina, jog nepilną), o atlygio už darbą 2011 metų lapkritį ir gruodį muitinės pareigūnams vėl teks laukti iki 2012 metų sausio. Lietuvos Vyriausybei ir Finansų ministerijai ši problema žinoma, tačiau vargu ar antrus metus iš eilės sulauksime valdžios dėmesio ir pagalbos.

    Daugumai muitinės pareigūnų keblus klausimas: kaip išgyventi ir išlaikyti savo šeimą? Kas atsakys, jei valstybės apgautas ir išduotas pareigūnas nusižengs sąžiningumui ir neatsilaikys prieš pagundas?

   Nesitikėdami sulaukti žemiškos pagalbos, kreipiamės į Aukščiausiąjį stiprybės nepalūžti ir atsilaikyti prieš pagundas. Šia intencija 2011 m. spalio 16 dieną (sekmadienį) 12 val. Vilniuje Visų Šventųjų bažnyčioje bus aukojamos Šv. Mišios. Visų Šventųjų bažnyčios adresas - Rūdninkų g. 20/Visų Šventųjų g. 1, šalia Rūdininkų skvero.

    Šv. Mišias aukos Visų Šventųjų bažnyčios klebonas Vytautas Rapalis. Kviečiame dalyvauti.

MDPS inf.
Go to top
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com