See other templatesSee other templates

Neliks duonos su druska – liks Tėvynė.“ (Justinas Marcinkevičius)

Moralinė jėga stipresnė už ginklus, stipresnė už bet kokią priespaudą. Prieš šimtą metų, po 123 metų trukusios svetimųjų priespaudos, Lietuvos taryba paskelbė atkurianti nepriklausomą Lietuvos valstybę, nes moralinė jėga stipresnė už ginklus, stipresnė už bet kokią priespaudą. Vilniui, Lietuvai ir pasauliui buvo pasiųsta žinia, kad lietuvių tauta, išgyvenusi priespaudą ir aneksiją, sukilimus ir karus, yra gyva ir savo galiomis yra pasirengusi kurti ateitį ir kurti valstybę.

Minėdami šimtąsias atkurtos Lietuvos valstybės metines, lenkiame galvas visiems, mūsų širdyse uždegusiems laisvės spindulį. Laikas parodė, kad maža mūsų tauta gali nuveikti didelius darbus. Turime daugybę gabių ir darbščių pareigūnų. Lietuvos muitinės pareigūnai, kaip ir visi respublikos žmonės, įprasmindami Vasario 16-osios Akto tąsą, turi galimybę bei pareigą toliau siekti pažangos ir gerovės. Tik nebijokime klysti ir nebijokime idėjų, kurios iš pirmo žvilgsnio atrodo neįgyvendinamos. Prisimindami himno žodžius, iš praeities semkimės stiprybės ir mokykimės tikėjimo - tikėjimo savimi, savo darbu ir tuo, kas kuria ir tvirtina mus, mūsų valstybę ir gerovę, nes tai veda mus į viltingesnę ateitį.

Mieli kolegos,
sveikiname Jus visus Lietuvos Valstybės atkūrimo dienos proga. Linkime, kad Jūsų darbus nuolat lydėtų išmintis ir vienybė.

Muitinės darbuotojų profesinė sąjungos pirmininkė ir valdyba

Go to top
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com